Tom-Car Firma Handlowo-Usługowa Tomasz Psujka

Lublin

Opinie o Tom-Car Firma Handlowo-Usługowa Tomasz Psujka

paweł

Nie polecam tego warsztatu. Okropne chamstwo i ten ich "szef" prowincjonalny cwaniak.

kylo

Jak wyleciałeś za automaty i picie w pracy (bo wszyscy wiemy o kogo chodzi) to miej troszkę pokory bo ja tam od 3 lat pracuje i nie jest tak jak opisujesz i zapomniałeś kto cię z lombardu wykupił i mogłeś spokojnie odrabiać ale olałeś szefa i dług a teraz jeszcze opowiadasz bajki i obrażasz człowieka tak się nie robi kolego po fachu, pozdrawiam

ja

Nie polecam tej firmy.Umowa śmieciowa, charówka cały tydzień , sobota, niedziela.Dniówka 50 zł śmiech na sali i jeszcze ciągle pijany szef który udaje szefa a jest prostym chamem i alkoholikiem który za ciężko zarobione dla niego pieniądze jeździ i baluje cala noc i wydje na panienki a pracownikowi wszystko odlicza.

Zostaw opinię o Tom-Car Firma Handlowo-Usługowa Tomasz Psujka - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tom-Car Firma Handlowo-Usługowa Tomasz Psujka