Raf-Projekt Rafał Rosiak

Sławno

Opinie o Raf-Projekt Rafał Rosiak

kamil

jak nie rafał, to nikt !

fiona

Mamy y 60. Od 5 lat korzystamy z tego warsztatu. Nigdy nie zawiedliśmy się. Nawet "pogotowie na telefon" możemy polecić. Od samego początku naszej fascynacji Patrolami ,żaden "mechanik" ze Słupska ( a byliśmy u kilku) nie potrafił zdiagnozować jak się okazało dla Rafała prostej usterki Polecam gorąco wszystkim zakochanym w PaTrol-kach. Aska. Ceny adekwatne do auta;)

Mother fucker

Wszystkim zainteresowanym serwisowaniem auta terenowego serdecznie odradzam ten warsztat. Facet był może kiedyś uznawany za jednego z lepszym mechaników od Patroli i Suzuki(usunięte przez administratora)cena na koniec jest zawsze sporo wyższa niż obiecywał na starcie.Robiłem u niego Patrola kilka razy, nigdy więcej, nie polecam!!! Omijajcie ten warsztat szerokim łukiem!!!

Zostaw opinię o Raf-Projekt Rafał Rosiak - Sławno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Raf-Projekt Rafał Rosiak