Pat-Ew-Kar Firma Handlowo-Usługowa Karol Misiur

Samborzec

Opinie o Pat-Ew-Kar Firma Handlowo-Usługowa Karol Misiur

gość

Żulownia to była ale u jego sąsiada obok nie mylcie firm drzwi obok sąsiad jego prowadził elektromechanikę chodził nawalony i udawał że coś umie .Miał jakis stary komputer ze straży wiem bo z nim pracowałem ,jak mi podłączył do vw to musiałem do serwisu pojechać .A ten obok naprawiał raktory robił mojemu koledze ze strączkowa kapitalkę silnika to bardzo go chwalił wiem bo on też pracował w straży.

pihnjh

Ta firma to była jedna wielka żulownia, właściciel wiecznie był nawalony i nie znał się na niczym dlatego zamknął firmę. wszyscy jego klienci zemścili go bo zamiast coś naprawić to jeszcze bardziej psuł i udawał tylko że zna się na rzeczy.

Zostaw opinię o Pat-Ew-Kar Firma Handlowo-Usługowa Karol Misiur - Samborzec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pat-Ew-Kar Firma Handlowo-Usługowa Karol Misiur