Opinie o Box Duda Garage (Grzegorz Duda Firma Duda-Auto Power4Car) w Ryglice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Grzegorz Duda Firma Duda-Auto Power4Car. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Grzegorz Duda Firma Duda-Auto Power4Car na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grzegorz Duda Firma Duda-Auto Power4Car w Ryglice

Na lakiernika nic nie ma? Znalazłem ofertę szkoda że z stycznia. Jeszcze 2022 do tego. Jak coś to jakie zarobki dają aktualnie na rękę? Bo ciężko w takim starym ogłoszeniu o aktualne informacje chyba że nic się nie zmienia przez lata.

Mateusz Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 51 dni.

Ludzie, to jest forum poświęcone pracy w firmie pana Dudy i dotyczy były, obecnych i przyszłych pracowników. Do pytań typu „jak wymienić skrzynie w maździe” są inne fora. Do opini o kontakcie z firmą itp są opinie googla. Nie zaśmiecajcie internetu. Naprawdę myślicie że Duda wam tutaj odpisze w kwesti usterek waszych samochodów ? Jeżeli nie pracowaliście w garażu Dudy lub nie pracujecie. Jeżeli nie chcecie u niego pracować to po co te komentarze ?

Na stronie firmy nie ma ofert pracy ale zachęcają żeby zostawić CV, a oni odezwą się z odpowiednią ofertą. Ktoś tak zrobił i się udało? Długo trwa rekrutacja? Jest wieloetapowa i zawsze dają feedback? Chętnie posłucham osób które już mają rozmowę za sobą.

Pawel_mazury

Jedna wielka ściema. Już dwa razy wysłałem prośbę o konsultacje w sprawie oleju z ceramiką. Zero odzewu. Kolejny clown, który lansuje się na vipa we wszystkich możliwych mediach, a zwykłego użytkownika ma po prostu gdzieś. Miałem naprawdę wysokie zdanie o Panu Dudzie, ale w tej chwili mam takie same, jak o osobie z identycznym nazwiskiem. Nie polecam.

Fazi
@Pawel_mazury

Andrzejowi to ty możesz buty czyścić,głąb jesteś i nie potrafisz sam swojego auta naprawić,nieudacznik!!!

Sylwia
@Fazi

Może nawet jeśli i nie potrafi, co według mnie nie oznacza od razu, że "głąbem" jest, to właśnie firma nie oferuje tego typu usług? Przecież lepiej konsultować takie rzeczy ze specjalistą niż na siłę się bawić, nie uważasz?

Pawel_mazury
@Fazi

Z PIS-iurami nie będę dyskutował. Nie jestem aż taki tępy, żeby się zniżac do twojego poziomu. Myślę, że Andrzejowi to Ty nie tylko buty czyścisz.

Wojtek 240481 Nowy wpis
@Pawel_mazury

Dokładnie jak kolega pisze ..kiedyś pisałem e mail i SMS bo miałem kilka pytan byc może realizacja naprawy i zero odezwu..poprostu tylko mu się ten łysy łeb swieci w tv nic więcej ..żenada

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Grzegorz Duda Firma Duda-Auto Power4Car? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Dominik

Witam posiadam audi a4 b6 nie wiem co sie z nim dzieje ale od pol roku comiesieczna wizyta u mechanika stala sie rytualem turbo bylo robione dwa razy i znow jest z nim problem z silnikiem bylem 4 razy a silnik na wolnych obrotach wciaz drży.Byly wymieniane uszczelniacze wtryskiwaczy ale problem drżenia po dwoch tygodniach znow powrocil. Juz nie wiem gdzie szukac przyczyny ani gdzie sie z nia udac. Pochodze z jasla, moze ktos wie gdzie szukac pomocy zeby na dobre uporac sie z powracajacym problemem.

Mario
@Dominik

Spróbuj sprawdzić ustawienia wtryskiwaczy. Moment wtrysku lub kat różnie to jest określane ale o to samo chodzi. Miałem ten sam problem w passacie na wolnych obrotach mi wszystko wibrowalo. Po ustawieniu wszystko jest jak należy

Szczery

Nie ufajcie lysym!!!koles smaruje piasty przed zalozeniem tarcz!!!Amator.

lllo
@Szczery

Bo jak nie posmarujesz, to za pięć lat bez młota jej nie zdejmiesz!!!

Jaka jest kultura pracy w Grzegorz Duda Firma Duda-Auto Power4Car?

Fabrizio

Od roku czekam jakiś odpowiedz na moja pytanie… Chyba wszystko powiedziałem o temat firma Duda!

Grzegorz

Pytanko jak wyciągnąć skrzynie Mazda 2 z 2010

Fabrizio

Kupiłem Renault Espace IV 2.0 dci 2007 r.versja szyberdach Panorama. Szyberdach nie otwiera się elektroniczny. Po demontażu master silnik otwieraliśmy i zamekaliśmy ręcznie . Po wymiana silnik dalej nie działa. Czy Państwo macje DOBRY elektrik samochodowe ktòre zna ten samochód? Przepraszam za mój słaby po polsku.

Lol

Oddać auto w ich ręce to zaszczyt. Gość jest MEGA!

Giga
@Lol

Co to znaczy, że gość jest mega? Mega to milion a rozumując w twoim toku mogę napisać gość jest 10 do potęgi 6.

Przemek

Ale przecież to forum pracownicze ,więc wszelkie uwagi klientów lepiej kierować do firmy.

Robert Górski

Mam problem z silnikiem w audi a6c5 1997r,1,8T,silnik gaśnie,przerywa,szarpie,to się dzieje na ciepłym silniku,problem nie występuje cały czas ras jest dobrze a raz są te objawy,nikt z mechaników nie umie powiedzieć co się dzieje,został wymieniony moduł zapłonu,świece,przepływomierz powietrza,niema żadnych błędów na komputerze a problem dalej pozostał,cewki zostały sprawdzone są dobre,przy tych objawach traci moc,i słychać dziwny klekot tak jak disel,nie za każdym razem,panie Grzegorzu proszę pana o pomoc w tej sprawie jeżeli jest to możliwe z pana strony bo nie wiem co dalej,mój tel,784-319-716 bo ja nie umiem się do pana dodzwonić,z góry dziękuje i pozdrawiam,

korozja

Szpachla na goła blachę WSTYD

Zostaw merytoryczną opinię o Grzegorz Duda Firma Duda-Auto Power4Car - Ryglice

• Jak się pracuje w Grzegorz Duda Firma Duda-Auto Power4Car?

Zobacz opinie na temat firmy Grzegorz Duda Firma Duda-Auto Power4Car tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grzegorz Duda Firma Duda-Auto Power4Car?

Grzegorz Duda Firma Duda-Auto Power4Car
  • Łokietka 3