Auto-Widawski S.C. Zdzisław Grzegorz Edyta Widawscy

Opinie o Auto-Widawski S.C. Zdzisław Grzegorz Edyta Widawscy

Roberto41

Dobry warsztat w dobrej lokalizacji. Szeroki wachlarz usług i szybkie terminy.

Kruczek

Czasami człowiek jeździ bez celu szukając dobrego mechanika, a ma go pod nosem, dosłownie! W warsztacie pracują prawdziwi fachowcy i potrafią sobie poradzić z każdym problemem.

Kolonn

Jak nawali w samochodzie elektryka, to najlepiej sprawdzi się Auto-Widawski. Dwukrotnie korzystałem z usług tego warsztatu. Mogę polecić. Duży plus za niewygórowane ceny.

Encepence

Miałem tam praktyki. Ekipa w porządku, szefostwo również. Na warsztacie nie robią żadnych przekrętów, a wiem, że w innych dzieją się "różne rzeczy". Miałem praktyki w 3 warsztatach i ten, jako jedyny mogę polecić.

Endrju

Szefostwo naprawdę w porządku, umowa o pracę, pieniądze nie najgorsze. Pracowałem przez okres 5 miesięcy, później zdecydowałem się wrócić na studia. Ode mnie 5/5

Uważasz, że o firmie Auto-Widawski S.C. Zdzisław Grzegorz Edyta Widawscy nie powiedziano jeszcze wszystkiego? W takim razie wypowiedz się na naszym forum.

Zostaw opinię o Auto-Widawski S.C. Zdzisław Grzegorz Edyta Widawscy - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Auto-Widawski S.C. Zdzisław Grzegorz Edyta Widawscy