Auto Tech. Mechanika Samochodowa i Motosport. Marcin Dzierżak

Adres: 4, 24-224 Zakącie

NIP: 7132755087 REGON: 060433821

Auto Tech. Mechanika Samochodowa i Motosport. Marcin Dzierżak

Opinie o Auto Tech. Mechanika Samochodowa i Motosport. Marcin Dzierżak

Czekamy na Wasze opinie o firmie Auto-Tech Mechanika Samochodowa Marcin Dzierżak, pomóż nam poznać prawdę i realne warunki zatrudnienia. Z pewnością firma ma wady i zalety, napisz nam o nich.

Zostaw opinię o Auto Tech. Mechanika Samochodowa i Motosport. Marcin Dzierżak - Zakącie

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Auto Tech. Mechanika Samochodowa i Motosport. Marcin Dzierżak