Auto-Serwis Irena Pernal

Maszewo lęborskie

Opinie o Auto-Serwis Irena Pernal

Ktoś

Jestem bardzo zadowolony z usług blacharskich i lakierniczych usługa na najwyższym poziomie jakość i cena bardzo dobra

niezadowolony_klient

Nie wiem nawet jak ocenić usługi tego warsztatu bo chcąc zostawić w tym tygodniu dwa auta pracownik Daniel odpowiedział mi przez telefon: Niech spier....la. Do Pani Ireny akurat nie mogłem się dodzwonić . Dodam że wcześniej zostawiałem auto i nie było żadnych problemów. Więc jestem zszokowany obsługą. Cóż widocznie nie zależy im na klientach i każą innym "sp...lać"

Zostaw opinię o Auto-Serwis Irena Pernal - Maszewo lęborskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Auto-Serwis Irena Pernal