Auto-Master S.C. P. Kujawa J. Żachowski

Płock

Opinie o Auto-Master S.C. P. Kujawa J. Żachowski

janika

A ja jestem bardzo zadowolona z usług mechaników , za każdym razem wstawiając samochód do naprawy jest zrobione to co należy i co najważniejsze robią to co trzeba a nie jak większość mechaników którzy jak złapią klienta to zaraz się okazuje że prawie wszystko do wymiany . Tutaj właśnie tak nie ma i nie biorą wcale dużo , porównywałam czasami ceny usług w innych warsztatach i puki co ten jest naprawdę przystępny , także nie mam zamiaru zmieniać mechaników i polecam tam warsztat

zrozpaczony

Nie polecam tych pseldo mechanikow. Gdyz wstawilem samochod bo sie grzal wymienili uszczelke pod glowica a nastepnie silnik naprawa wyniosla 2000 zl oddali mi samochod bo mialo byc juz dobrze a tu wyszlo ze somochod nie grzeje wiec zaprowdzilem do innego mechanika aby sprawdzil co znow jest nie tak. Okazalo sie ze ci poprzedni mechanicy przewiercili w samochodzie termostat a po wymianie na nowy auto mialo te same objawy co po wstawieniu do nich.

Grand

Mechanicy i firma ok ale elektryka mają słabego i nie polecam.

Klientka

Też tak uważam . za każdym razem oddaje swój samochód w ręce auto-master , naprawa jest szybka ,bardzo solidna i nie jest drogo w porównaniu do innych warsztatów . Polecam tą firmę

Zostaw opinię o Auto-Master S.C. P. Kujawa J. Żachowski - Płock

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Auto-Master S.C. P. Kujawa J. Żachowski