Altronic Marcin Kuczyński

Piła

Opinie o Altronic Marcin Kuczyński

Olaf

Znakomity diagności komputerowi, szybko znaleźli usterkę w instalacji elektrycznej w moim samochodzie i ją naprawili, to profesjonalny zakład, polecam

Piotr

Skorzystałem z chip tunning, bardzo dobra cena, i szybka realizacja. Jestem z nich bardzo zadowolony, od razu czuję większa moc samochodu. polecam

Agata

polecam ten warsztat, bardzo dobrzy fachowcy, szybko wykonali naprawę komputera w moim samochodzie, nie wzieli dużo pieniędzy.

Marek

Wspaniały warsztat samochodowy, szybko i solidnie zajęli się naprawą klimatyzacji w moim samochodzie, żaden inny warsztat nie potrafił usunąć usterki, jako jedyni sobie poradzili i to znakomicie, widać że za nimi stoi długoletnie doświadczenie

Darek

Świetny warsztat, szybko zdiagnozowali problem w elektryce mojego samochodu i naprawili go na miejscu, jestem bardzo zadowolony z ich usług, to znakomici mechanicy

Sami

Jestem bardzo zadowolony z usług tego warsztatu, szybko i solidnie naprawili i napełnili klimatyzację w moim aucie, to znakomity warsztat, polecam.

Zostaw opinię o Altronic Marcin Kuczyński - Piła

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Altronic Marcin Kuczyński