P.H.U. Wasilewski Paweł Wasilewski

Konstantynów łódzki

Opinie o P.H.U. Wasilewski Paweł Wasilewski

merc 126

Polecam z całą stanowczością. Skrzynie naprawili wzorowo i serwisują do dziś. Od naprawy głównej minęło 8 lat i oprócz serwisu bieżącego skrzynia działa bez zarzutów. Pozdrawiam

djk777

Absolutnie nie polecam tego warsztatu , oddając samochód do naprawy skrzyni biegów czekałem na odbiór ponad 5 tyg , mało tego pomimo udzielonej 6-miesięcznej gwarancji na naprawę skrzyni biegów już po tygodniu miałem pierwszą reklamację, oczywiście została ona poprawiona, ale już po 2 tygodniach doszło do drugiej reklamacji ewidentnie z winy warsztatu i tutaj juz zaczęły się ogromne problemy . Z pełną świadomościa i odpowiedzialnością nie polecam takich mechaników stracicie tylko czas i pieniadze u mnie sprawa skończyła się w sądzie!

wasyl
@djk777 19.04.2012 21:01

Droga konkurencjo : a jaki był wyrok i w którym sądzie???? Dostałem karę chłosty czy tylko wygnanie? Pozdrawiam Paweł W.

Zostaw opinię o P.H.U. Wasilewski Paweł Wasilewski - Konstantynów łódzki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.H.U. Wasilewski Paweł Wasilewski