Opinie o Wronkowski G. Lupa J. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe w Kobierzyce

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Wronkowski G. Lupa J. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe, lecz również Klientów firmy. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Wronkowski G. Lupa J. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wronkowski G. Lupa J. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe w Kobierzyce

wsciekly

Witam nie polecam firmy Wronkowski euro ekxpres mieszczącej się w Kobierzycach Parkowa 16. Bowiem pracowałem tam . Co do płac 1600 bruto na koniec miesiąca plus diety za trzy tygodnie diet dają około 1280. Czyli sumując 2200 na rękę miesięcznie . Atmosfera w pracy makabra , dają tom tomy , na które wysyłają zlecenia , klikasz zlecenie i nawigacja planuje trasę lecz , u nich na komputerach widać inną trasę , masz się domyślać jak szef sobie planuje trasę . Jak mnie polizey zatrzytmala do kontroli zapłaciłem mandat za pourywane osłonki od linek . kasy nie oddali . Na Wielka Brytanię dają kartę DKV która tam nie jest honorowana ,m musiałem zapłacić z własnego konta kartą WISA ,i pieniędzy nie oddał szef Adrian . właśnie jest pozew w Sadzie Pracy . To tyle Wściekły Wrocław

Zostaw merytoryczną opinię o Wronkowski G. Lupa J. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe - Kobierzyce

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Wronkowski G. Lupa J. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe
0/5 Na podstawie 0 ocen.