Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Auto-Rafmar M. Szwarc R. Paluch S.C.

Bydgoszcz

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

Opinie o Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Auto-Rafmar M. Szwarc R. Paluch S.C.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Auto-Rafmar M. Szwarc R. Paluch S.C.

Anonim

Nie polecam aplikowac swojego cv do tego zakladu. Szef wyzyskiwacz da ci smieszne 10zl/h i kaze pracowac po 10 godzin i wiecej, plus soboty. Sory ale w marketach przeliczajac na godziny pracy ludzie wiecej zarabiaja, na umowie najnizsza bo przeciez trzeba przyoszczedzic na zusie, odpowiedzialnosc spora, bo nie byle jakie auta tam sie nie naprawia. Brakuje duzo narzedzi jak np. KLUCZA DYNAMOMTRYCZNEGO! Potrafi wyzwac pracownikow od "debili" i jeszcze innych. Nie polecam, jest wiele innych zakladow ktore oferuja lepsze warunki.

admin

Wiesz jak wyglądają urlopy w firmie Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Auto-Rafmar M. Szwarc R. Paluch S.C. ? Czy ciężko jest dostać urlop? Napiszcie w komentarzach!

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Auto-Rafmar M. Szwarc R. Paluch S.C. - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Auto-Rafmar M. Szwarc R. Paluch S.C.