Kopiec Polikarp Mechanika Pojazdowa

Książenice

Opinie o Kopiec Polikarp Mechanika Pojazdowa

adam

rownież nie polecam!!!

Zgadzam się!!! wiecznie oczekiwać trzeba na samochód!!! uwaga NIE WYSTAWIA FAKTUR!!!!! I RACHUNKOW!!!!

andriu

Tragedia!! Pełny plac samochodow które stoją kilka miesięcy!! Moj samochód też sobie postał!! mimo że umówiłem się na termin naprawy!! Mechanik zepsuł mi samochód!! wymieniał pierscienie na tłokach a mimo to samochód bierze olej!! do tego zamiast naprawić gwint od szpilki żeby śruba trzymała przykleił głowice na kleju!!!! smiechu warte!! nie polecam!! trzymajcie się od niego z daleka!!

ja
@andriu 29.12.2015 10:54

Witam!! mam podobnie!! ciągle reklamacje u tego PSEUDOMECHANIKA!! NIE POLECAM!!!

Zostaw opinię o Kopiec Polikarp Mechanika Pojazdowa - Książenice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kopiec Polikarp Mechanika Pojazdowa