Carselect Piotr Gientka

Opinie o Carselect Piotr Gientka

Filtruj opinie po kryteriach:

Andrzej
 Opinia

To jest forum pracownicze więc uwagi do firmy nie tu powinny się znaleźć.

Buczer
 Opinia

Witam na wstępie chce powiedzieć ze jest to nieuczciwy sprzedawca kłamca i (usunięte przez administratora) jechałem do tego pseudo sprzedawcy 400km w jedną stronę po samochód bmw f10 który miał być idealny itp zapewniał mnie przez tel ze auto jest sprawne po czym na miejscu się okazuje ze auto dymi i próbował mi wmówić ze to normalne.. po czym powiedział ze jak nie pasuje nie muszę brać.. tak potraktował mnie ten pseudo sprzedawca.. i cała droga na marne.. nie polecam tego komisu (usunięte przez administratora)

Ryszard
 Opinia

Przeglądając internet w poszukiwaniu informacji na temat pracy w firmie Car Select Piotr Gientka nie znalazłem żadnych ogłoszeń o pracę do tej firmy. Zastanawia mnie więc, czy w tym miejscu poza właścicielem ktoś jeszcze pracuje? Firma zatrudnia handlowców, którzy mają być odpowiedzialni za zwiększenie sprzedaży samochodów? Może jest na forum osoba, która ma doświadczenia związane z tym pracodawcą? Zachęcam do wypowiedzi na ten temat.

Whiteboy
 Opinia

Firma Krzak. Zmieniaja nazwy działalnosci. Sprzedawane przez nich samochody to kupa złomu nie zgodna z opisem. Brak dokumentow oraz skrecone liczniki. Na fakturze kwota zakupu pojazdow zanizona o 50%. Nie polecam nikomu. Bardzo złe doświadczenie. Moje sugestie dla Car Select Piotr Gientka: Sugeruje bycie uczciwym.

Tak2Nie1
 Opinia

@Krisu, dziękuję za sprecyzowania i odpowiedź na moje pytanie. Zastanawia mnie, czy są tutaj osoby, które mają informację na temat pracy w firmie Car Select Piotr Gientka? Ktoś z Was pracował może kiedyś w tym miejscu i może napisać, jak wygląda praca? Zachęcam do informacji na ten temat.

Opinia

@Krisu, ciesze się, że jesteś zadowolony z zakupu za pośrednictwem firmy Car Select Piotr Gientka. Co sprawiło, że zdecydowałeś się na zakup samochodu akurat przez tego właściciela? Było to podyktowane opinią znajomych, czy po prostu model auta, które poszukiwałeś odpowiadał Twoim wymaganiom? Napisz, jak to wyglądało. W dalszym ciągu brakuje opinii osób, które pracowały w firmie Car Select Piotr Gientka, dlatego szczerze zachęcam do podzielenia się informacjami w tym zakresie.

Krisu
@Weronika 05.09.2018 13:12

Poprostu mi sie spodobała i na allegro i na żywo i kupiłem ....???????????? niebyla bez wad ale ... mysle ze nastepne auto (kiedys) tez poszukam w Car Select a nóż może co bedzie????

Krisu
 Opinia

Jestem bardzo zadowolony z zakupionego 6 lat temu auta (mazda 6) jezdze nim do dzis.... pozdrawiam ????

Opinia

@on, jeśli jakieś opinie zostały usunięte to dlatego, że administrator stwierdził ich niezgodność z regulaminem (https://www.gowork.pl/regulamin ), którego każda osoba wypowiadająca się na forum zobowiązuje się przestrzegać. Co możecie powiedzieć o pracy w Car Select Piotr Gientka?

Ja
 Opinia

Sprzedawca to oszust i naciągacz, dzwoniłem i pytałem o stan auta zapewniał kilka razy, że auto jest w stanie bardzo dobrym i bezwypadkowe. Jak się okazało po przejechaniu ponad 400 km i straconego całego dnia samochód to ulepiony z 5 szrot. NIE POLECAM!!!

on
 Opinia

gdzie ie podzialy wszystkie opinie

Klient .

Nie polecam .

Opinia

Dawno na forum nie było merytorycznych wypowiedzi na pracy w Car Select Piotr Gientka. Możecie powiedzieć jak obecnie wygląda sytuacja w firmie?

pepe
 Opinia

"czy jakimś tam Kutnie" masz popychadle giętki po pyndzu, cie ćwoku dojade, puu ty kuwo

Tak14Nie

Zadowolony-Jacek
 Opinia

Autokomis Car Select tak jak każda tego typu Firma ma różnorodny towar na każdą kieszeń i każde przeznaczenie.Są samochody do szpanowania , do jeżenia codziennego, dostawcze i do patrzenia. Zależy co kto potrzebuje.Obsługa jest na wysokim poziomie. Zakładają że klient wie więcej od nich i specjalnie nie podbarwiają i nie zachwalają towaru. Jaki towar każdy widzi i słyszy, ceny są ciekawe idzie się dogadać. Co jakiś czas ceny pojazdów regulują zachęcająco nie są sztywne, a dodam że to nie wszyscy tak działają. Dokumenty przygotowane są profesjonalnie , żadnej nerwówki. W sumie polecam Firmę Car Select . Jako klient tak serwisu jak i kupna samochodu nie zawiodłem się. Dodam ważną uwagę, że nigdy nie chodzimy na takie zakupy samemu , to po pierwsze no i trochę wiedzy na dany typ, markę pojazdu należy posiadać.

Tak14Nie

wojtekwolicki33
@Zadowolony-Jacek 07.06.2016 22:49

Witam,bzdura i OSZUŚCI. Jestem zainteresowany kupnem Alfy GT. Znalazłem na Allegro ofertę od Komisu Samochodowego Carselect z Płocka. W opisie same superlatywy,między innymi piękna czerwona skóra. Zadzwoniłem do sprzedającego żeby zapytać o więcej szczegółów.Sprzedający zapewnił mnie że wszystko co w opisie to szczera prawda.Powiedziałem że w takim razie jestem tym samochodem zainteresowany. Zostałem poproszony o zaliczkę w kwocie 500 zł żeby zatrzymać ten samochód dla mnie na kilka dni aż załatwię kredyt.Zostałem poinformowany przez sprzedającego że w razie gdyby coś z samochodem było nie tak i z tego względu zrezygnowałbym z zakupu to zaliczka zostanie zwrócona. Wpłaciłem 500 zł i poprosiłem o nr VIN tego samochodu. Po sprawdzeniu w bazie pojazdów dowiedziałem się że samochód ma uszkodzone siedzenie kierowcy.( pięknej czerwonej skóry) które pięknie zostało pominięte przez sprzedającego podczas robienia zdjęć do oferty na Allegro. Z uwagi na to uszkodzenie zrezygnowałem z zakupu tego auta. Sprzedawca poinformował mnie że zaliczki nie zwróci. Co mogę zrobić. Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam.

Kuba
@wojtekwolicki33 27.03.2017 18:41

Jezeli została taka umowa słowna- ustalenie zawarte //Zostałem poinformowany przez sprzedającego że w razie gdyby coś z samochodem było nie tak i z tego względu zrezygnowałbym z zakupu to zaliczka zostanie zwrócona.// To nie ma możliwoscie niezwrócenie zaliczki ,wada ukryta, ale to zależy również od dogadania sprzedawca pewnie zaproponował by upust .Nie koniecznie sprzedawca mógł wiedzieć o tej sprawie i zataić jezeli naprawa pokrycia była wykonana profesjonalnie to nie było by jej praktycznie dla nie wtajemniczonego widać i ni ebyło by tematu.

Tak6Nie

Zadowolony-Jacek
@wojtekwolicki33 27.03.2017 18:41

Historia od poczatku do końca zmyślona !!!!!!!!! Prosze o fakty ale nie chore z zawiści wymyslone historyjki jakich na tony w necie !!!! To co raczyłes napisać kupy sie nie trzyma i bądź tak uprzejmy bezpodstawnie niezarzucać mi kłamstwa bo nie masz żadnych popartych faktami dowodów na zdażenia czy sytuacje !!! Nie możesz znieść pozytywnej oceny to zmień miejsce wylewania swojej frustracji gdzie indziej. Pochwal inny autokomis swój sprawdzony gdzieś w miescie Płocku czy jakimś tam Kutnie, Zielonce pod Warszawą , gdziekolwiek. Pisz o faktach popartych dowodami , a fikcja niech zostanie w filmach fantastycznych .

Tak22Nie

Whiteboy
@Zadowolony-Jacek 07.06.2016 22:49

(usunięte przez administratora)Przebiegi kręcone. Kolorowe opisy. Faktury na polowe wartosci kwoty zakupionych pojazdow. Pojazdy nie sprawne. Kto moze niech omija szerokim łukiem. Nie polecam.

Zostaw opinię o Carselect Piotr Gientka - Płock