Torom Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjno-Usługowe Kazimierz Szczepanek

Krapkowice

Opinie o Torom Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjno-Usługowe Kazimierz Szczepanek

dawid

Pół roku po wymianie szczęk i cyliderków wywaliło płyn hamulcowy w tylnim kole, jak się okazało szczęki były źle zamontowane. po wykonaniu telefonu do niego zapewniał że odbierze niesprawne auto lawetą do naprawy, niestety tak nie zrobił. Zdecydowanie NIE POLECAM!!!!

Zostaw opinię o Torom Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjno-Usługowe Kazimierz Szczepanek - Krapkowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Torom Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjno-Usługowe Kazimierz Szczepanek