Opinie o Motopol Przekładnie Kierownicze Marcin Suchański Krzysztof Szynkiewicz w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników na temat pracodawcy Motopol Przekładnie Kierownicze Marcin Suchański Krzysztof Szynkiewicz, lecz też Klientów firmy. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Motopol Przekładnie Kierownicze Marcin Suchański Krzysztof Szynkiewicz o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Motopol Przekładnie Kierownicze Marcin Suchański Krzysztof Szynkiewicz w Łódź

Robaczykiewicz

Regenerowałem w Motopolu przekładnie kierowniczą, po przejechaniu 300km pompa znowu zaczeła wyć a z przekładni zaczął wyciekać olej! Po telefonie do Panów, kazali mi przyjechać w celu poprawy. Nie mam najmniejszego zamiaru. Nie dość, że zapłaciłem za regeneracje 400zł to jeszcze za wymiane z olejem i zbieżnością 600zł. Kto mi za to odda? NIE POLECAM, uważajcie na tych partaczy

Zostaw merytoryczną opinię o Motopol Przekładnie Kierownicze Marcin Suchański Krzysztof Szynkiewicz - Łódź

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Motopol Przekładnie Kierownicze Marcin Suchański Krzysztof Szynkiewicz
0/5 Na podstawie 0 ocen.