Auto Servis Jacek Foks

Kobielice

Opinie o Auto Servis Jacek Foks

Nabywca

Kupiłem u tego Pana samochód i jestem bardzo zadowolony, wszystko na plus. Wydaje mi się że komentarze niżej należą do zawistnych sąsiadów.

Sprawiedliwość dosięgnie wszystkich

UWAGA NA TEGO OSZUSTA! Gość powinien iść siedzieć za narażanie utraty życia lub zdrowia. Wszystkie auta malowane i po kolizji większość po konkretnych dzwonach. Bezwypadkowy to jedna wielka ściema tak samo jak przebieg. Nie dajcie się nabrać na wypraną tapicerke i umyty silnik, kupując u niego musicie się liczyć że doprowadzenie auta do mechanicznego jako takiego stanu będzie was sporo kosztowało- nie warto. OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM

sąsiad

No i zaczeło się ściąganie złmu na nowo i popyt jak widzę jest ...ludzie popatrzcie kupujecie a później lament .

Wkurzony

Powiem tak jak bym przeczytał to forum to bym u tego gościa samochodu nie kupił a tak .....Same problemy to silnik ,póżniej sprzęgło nie wspomnę o stłóczce i malowaniu boku ....żałosne ,że tacy ludzie nie mają skrupułów i takie dojechane samochody sprzedają . Ja mam tylko nadzieję że się temu pseudo w życiu tak samo ułoży jak on dla ludzi .

Jerzyk

Mnie tylko dziwi fakt ,że ludzie kupują samochody u takich handlarzy a póżniej marudzą co to kupili .... Widzę jakie samochody ten pan ściąga jak nie bite to z przebiegami dużo odbiegającymi od autentycznych do .......jaki sobie klijen życzy .

Krajan

Kupiłem Opla w rozliczeniu zostawiłem swoje jak sie później okazało Opel był bity i malowany co do przebiegu to mechanik powiedział ,że ma zastrzeżenia . A samochód miał być bezwypadkowy i z orginalnym przebiegiem ........I zaufaj tu Handlarzowi dla nich tylko kasa się liczy

Jar

Jak to mówią na wiosce oszust i naciągacz ....Warsztat mechaniczny wszystko zrobi nawet ze złomu cacko.

Zostaw opinię o Auto Servis Jacek Foks - Kobielice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Auto Servis Jacek Foks