Opinie o Auto Servis Jacek Foks w Kobielice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Auto Servis Jacek Foks. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Auto Servis Jacek Foks o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auto Servis Jacek Foks w Kobielice

Jaro Nowy wpis

Witam. Kupiłem w tym komisie ponad 3 lata temu Grande Punto. Wybór komisu był bardzo trafny. Dobra obsługa, rzetelne informacje, a samo auto w porządku. Wszystko zgadzało się z opisem sprzedającego. Autko jeździ do dzisiaj bezawaryjnie. Jestem bardzo zadowolony. Polecam ten komis.

Czym Auto Servis Jacek Foks zachęcają? Jakie mają dodatki?

Florek Nowy wpis

Raczej niczym. Żadne.

Marcin S Nowy wpis

Zakupiliśmy w Auto Foks- BMW X3 sprzedawca miły z poczuciem humoru Ale również konkretny w dzisiejszych czasach brakuje takich ludzi. Auto pewne i najważniejsze zrobił w cenie serwis przeglądu w swoim serwisie. Polecam auto komis jak również serwis. BMW X3 2.0d

Luidzi

To forum jest dla pracowników firmy więc klienci nie tu powinni pisać.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Auto Servis Jacek Foks? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
clanirat

kupiłem u Tego Pana audi a3 jednym słowem masakra. Srot Srot i jeszcze raz srot!!! Na fakturze nawet napisał auto BEZWYPADKOWE i miało mieć oryginalny lakier... Teraz po tym czasie wychodzi jaki był orginalny. Jak bym nie wsadził do niego osprzętu dla osoby niepełnosprawnej odrazu po zakupie to bym przyjechał odrazu naplul bym Panu w twarz za te kłamstwa że auto jest sprawne. Do roboty była odrazu głowica i wtryski. Wladowałem do tej pory w te auto ok 10 tys

Jacek Foks
@clanirat

Szanowny Panie, jeżeli na fakturze było napisane, że auto jest bezwypadkowe to znaczy, że było bezwypadkowe, miało także oryginalny lakier. Ja za to odpowiadam prawnie! Samochód został przez Pana kupiony 3 lata temu, otrzymał Pan roczną gwarancję. Sprzedaliśmy Panu auto sprawne, bezwypadkowe i w oryginalnym lakierze, poza drobną zaprawką na zderzaku. Nie jest tajemnicą, że samochody się psują, psuć się będą- taka ich natura. Jeśli przez ten rok czasu po zakupie, przytrafiłaby się awaria, to był Pan poinformowany, że należy się do mnie niezwłocznie zgłosić na naprawę gwarancyjną pojazdu, albo jeśli był Pan tak niezadowolony, bez jakiegokolwiek problemu przyjęlibyśmy samochód spowrotem. A Pan po 3 latach, pisze że samochód się zepsuł. Anegdota o pluciu w twarz działa tylko na Pana niekorzyść i utwierdza o braku inteligencji. Dorośli ludzie tak spraw nie załatwiają. Z wyrazami szacunku Jacek Foks

@Krajan, jesteś obecnym lub byłym pracownikiem, czy wypowiadasz się z perspektywy klienta? Jeśli jesteś zatrudniony w firmie, zachęcam Cię do pozostawienia opinii o pracodawcy. Czy oferuje on umowę o pracę, pakiet benefitów?

Właściciel AutoFoks

Każdy szanujący się właściciel swojej firmy dba o swój wizerunek i czyta komentarze by wiedzieć co może w przyszłości zmienić, dbając o dobro klientów, jak i swojej instytucji. Czytam te komentarze na bieżąco i zapewniam, że każdy negatywny wpis jest bezpodstawny i "wyssany z palca" z jednego prostego powodu. Każdy mój kupujący otrzymuje gwarancję na samochód i rękojmię. Ponadto jest informowany, że w razie problemów z samochodem NALEŻY niezwłocznie się do mnie zgłosić w ramach reklamacji lub ewentualnego zwrotu samochodu. Jeśli Ja jestem nazwany oszustem przez Pana Krajana dnia 21.09.2018 roku jak i kilkanaście komentarzy niżej w 2016 roku (podejrzane, prawda?), to w takim razie kim jest Pan Krajan, pisząc kłamliwe opinie? Zapewne chodzi co niedzielę do Kościoła. Pozdrawiam nieuczciwą konkurencję.

Krajan

Wszystko już opisane więc nie będę wrzucał swoje dwa grosze .Można tylko podsumować (usunięte przez administratora)

Ten wątek powstał po to, by poznać opinie osób pracujących w Auto Servis Jacek Foks. Czy są tu byli bądź obecni pracownicy, którzy w rzetelny sposób mogliby opisać aktualną sytuację? Jaka atmosfera panuje w firmie? Czy pracodawca oferuje stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę? Każda wskazówka przyda się osobom, które szukają nowej pracy.

Mazda

4 miesiące temu kupiłem u tego Pana Mazdę MX-5, samochód jak i sam sprzedający 10/10 ;)

Oczywiście już Panu wszyscy wierzymy, ludzie Pana pokroju używają tak zwanej "grzybologiki". Ludzie tacy jak Pan pragną eliminować wszystkich handlarzy bo a)kiedyś kupili u jakiegoś oszusta szrot, lub b) Są po prostu zazdrośnikami. Nie jestem w żadnym stopniu powiązany z tym Panem ale jestem na tyle w temacie, żeby oznajmić, że moim zdaniem Pana komentarz jak i komentarze Panów niżej są bezpodstawne.

Do tego trochę dziwne jest to że zarówno Pana komentarz jak i komentarz użytkownika "Wkurzony" są do siebie bardzo podobne. Nie szanuję ludzi tacy jak wy, zachowujecie się jak psy ogrodnika.

Nabywca

Kupiłem u tego Pana samochód i jestem bardzo zadowolony, wszystko na plus. Wydaje mi się że komentarze niżej należą do zawistnych sąsiadów.

Zostaw merytoryczną opinię o Auto Servis Jacek Foks - Kobielice

Auto Servis Jacek Foks