Wiesław Mnich Auto - Mnich Pomoc Drogowa Usługi Motoryzacyjne

Adres: Piotra Skargi 3, 58-372 Boguszów-Gorce

NIP: 8860080238 REGON: 008146884

Wiesław Mnich Auto - Mnich Pomoc Drogowa Usługi Motoryzacyjne

Opinie o Wiesław Mnich Auto - Mnich Pomoc Drogowa Usługi Motoryzacyjne

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Jak wygląda ten aspekt w Auto-Mnich Usługi Motoryzacyjne Wiesław Mnich?

boguś

to jest firma ? kiedy ktoś w końcu zamknie ten bałagan ?

klient z boguszowa

droga naprawa i w dodatku nieskuteczna, nie polecam

maruda

też nie polecam tego przyjemniaczka

firma Auto mnich masakra

mi ten człowiek kiedyś holował auto i porysował ta swoja smieszna kolorowa auto laweta. pieniedzy oczywiscie nie chcial oddac bo tlumaczyl ze tak sie moze zdarzyc. Powiedzial, "ciesz się koleś ze cie scholowałem bo inaczej bys zgnił na tej drodze ". swietne podejscie do klienta. stanowczo odradzam, najgorsza firma z jaka sie spotkalem.

Renault

bandyckie ceny za usługi, naprawiłem u niego auto ktore zepsulo sie za tydzien czasu. odpowiedzial mi ze to nie jego wina i znowu chcial za to samo pieniadze. sasiedzi w okolicy mowia ze ludzie bardzo czesto sie tu z nim kloca bo robi takie numery.

Zostaw opinię o Wiesław Mnich Auto - Mnich Pomoc Drogowa Usługi Motoryzacyjne - Boguszów-Gorce

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wiesław Mnich Auto - Mnich Pomoc Drogowa Usługi Motoryzacyjne