Auto-Mnich Usługi Motoryzacyjne Wiesław Mnich

Boguszów-Gorce

Opinie o Auto-Mnich Usługi Motoryzacyjne Wiesław Mnich

boguś

to jest firma ? kiedy ktoś w końcu zamknie ten bałagan ?

klient z boguszowa

droga naprawa i w dodatku nieskuteczna, nie polecam

maruda

też nie polecam tego przyjemniaczka

firma Auto mnich masakra

mi ten człowiek kiedyś holował auto i porysował ta swoja smieszna kolorowa auto laweta. pieniedzy oczywiscie nie chcial oddac bo tlumaczyl ze tak sie moze zdarzyc. Powiedzial, "ciesz się koleś ze cie scholowałem bo inaczej bys zgnił na tej drodze ". swietne podejscie do klienta. stanowczo odradzam, najgorsza firma z jaka sie spotkalem.

Renault

bandyckie ceny za usługi, naprawiłem u niego auto ktore zepsulo sie za tydzien czasu. odpowiedzial mi ze to nie jego wina i znowu chcial za to samo pieniadze. sasiedzi w okolicy mowia ze ludzie bardzo czesto sie tu z nim kloca bo robi takie numery.

Zostaw opinię o Auto-Mnich Usługi Motoryzacyjne Wiesław Mnich - Boguszów-Gorce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Auto-Mnich Usługi Motoryzacyjne Wiesław Mnich