Turbo-Expres Regeneracja TurbosprężarekMariusz Pawlak

Jelenino

Opinie o Turbo-Expres Regeneracja TurbosprężarekMariusz Pawlak

Audi a3

Partacze.spiepszyli robotę. Turbosprezarka rozleciała się odrazu po regeneracji.kosztowało mnie to lawete I ponowna regenerację turbiny.jak się czegoś nie potrafi to się tego nie robi.właściciel rozmawia z klientem jakby nie miał ochoty wgl współpracować i miał kogoś za idiotę. Nie polecam, trzymajcie się jak najdalej od tej firmy

marcin

Panie Tadeuszu robiłem u nich już kilka turbin i zazwyczaj był jakiś problem albo gwizdała albo nie doładowywała itd. Nie polecam tej firmy ponieważ właściciel jest nie sumienny i do tego chamski.

tadeusz

robilem-robie turbiny u nich i wszystko jest ok.rozumiem ludzi po odmowie gwarancyjnej bo sam taka mialem-ale po dokladnym sprawdzeniu auta znalazlem wade w aucie.ja jestem zadowolony z ich uslog

Zostaw opinię o Turbo-Expres Regeneracja TurbosprężarekMariusz Pawlak - Jelenino

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Turbo-Expres Regeneracja TurbosprężarekMariusz Pawlak