Camppol Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe

Opinie o Camppol Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe

Adam

W tej firmie dokonuje przeglądu i napraw mojej przyczepy kempingowej, mechanicy sprawdzają się znakomicie, znają się na rzeczy, a do tego szybko i solidnie naprawiają uszkodzenia, polecam.

Asia

Bardzo duży wybór przyczep campingowych, różnego rodzaju, fachowe doradztwo i obsługa, a do tego można na sezonie pozostawić u nich na parkingu zimowym swoją przyczepę, którą zaopiekują się fachowcy. Polecam.

Miki

Super przyczepa. Wypożyczona a w stanie idealnym. Sprawdziła się znakomicie. Spędziliśmy sympatyczne wakacje

Zostaw opinię o Camppol Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Camppol Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe