Unipoz S.C. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Sklep Spożywczy G. i K. Langa

Poznań

Opinie o Unipoz S.C. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Sklep Spożywczy G. i K. Langa

Anonim

Chcieliby, żeby każdy pracował tam za darmo, żadnych dni wolnych i praca również w dni świąteczne. Pieniądze i godziny się nie zgadzają. (usunięte przez administratora)

ela

Ja również pracowałam w Unipoz i również dostałam jedynie małą część pieniędzy, które dostać powinnam. Totalna kpina.

Nie polecam ! Pracowałam w tej firmie przez pewien czas (usunięte przez administratora) nie miła atmosfera , brak jakiegokolwiek szacunku ,(usunięte przez administratora)

wiki

ZDECYDOWANIE nie polecam! Strasznie nie miła kierowniczka! [usunięte przez moderatora] Dziewczyny nie piszcie sie na to, na koniec nie wypłaci wam pieniędzy. Nie dają obiecanej kwoty godzinowej! Za mało godzin naliczają i 'bez dyskusji, masz pieniądze to się ciesz"! NIE POLECAM!!!

mily duszek...

Ktoś kto to napisał jest idiotą albo udaje. I albo tam nie pracował albo sie podszywa ktoś. Wszystko co napisał ten ktoś TO NIE PRAWDA!!! [usunięte przez moderatora], psychicznie wykorzystują, oszukują z pieniedzmi i nie szanuja czlowieka i przede wszystkim nie ma umowy żaadnej!!!

Zostaw opinię o Unipoz S.C. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Sklep Spożywczy G. i K. Langa - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Unipoz S.C. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Sklep Spożywczy G. i K. Langa