Opinie o Euro-Center Lilianna Kisała w Rzeszów

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Euro-Center Lilianna Kisała. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Euro-Center Lilianna Kisała o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Euro-Center Lilianna Kisała w Rzeszów

Kasia Nowy wpis

Jakie proponują etaty w firmie?

FHU MAXBUD BOBULA KAMiL Nowy wpis

Polecam

Krzysztof Nowy wpis

posiadaja stację i warsztat Euro-Center Wola Dalsza 369, mechaników maja nawet nawet, ale ich kierownik przegina pałę. Ceny częśći z kosmosu, jeżeli dana część w ipart lub sziku kosztuje 100zł to oni doliczają 200zł!!! biorąc pod uwagę że płacą około 60% ceny wychodzi na to że kroją cię na 140zł!! poza tym wyszukują śmieszne usterki kórych nikt nie zgłaszał a które niby usunęli! czyli dowiadujesz się przy odbiorze samochodu że była spalona świeca żarowa, mimo że auto pali na dotyk przy 20C mrozu! i oni ci ją wymienili! koszt swiecy taki że sam kupiłbyś 4 sztuki w tej cenie! i oczywiście doliczą ci za jej wymianę kolejne 100zł !! (prawdopodobnie nic nie wyminili a cała operacja jest tylko na rachunku) więc jeżeli chcesz coś tam naprawić jedziesz tylko ze swoimi częściami!!!!! inaczej skroją cię tak jak w autoryzowanym serisie!!

rozczarowany Nowy wpis

Nie polecam.Zostałem rozczarowany.Nie warto.!!!

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Euro-Center Lilianna Kisała? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży zagranicznej
Europak Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Pracownik Stoiska Mięsnego
Frac Detal Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Rzeszów
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Rzeszów
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
Daniel

Hahaha nie wiem co wspolnego ma (to co piszesz o ojcu ) z Euro - center Lilianna Kisała. Robie tam przeglady i polecam wszystkim ! Szybko sprawnie i profesjonalnie.

lolek

myślę, że jej ojciec (lilianny kisały) powinien najpier porozliczać się z wierzycielami

Zostaw merytoryczną opinię o Euro-Center Lilianna Kisała - Rzeszów

Euro-Center Lilianna Kisała

Euro-Center Lilianna Kisała