Euro-Center Lilianna Kisała

Rzeszów

Opinie o Euro-Center Lilianna Kisała

Krzysztof

posiadaja stację i warsztat Euro-Center Wola Dalsza 369, mechaników maja nawet nawet, ale ich kierownik przegina pałę. Ceny częśći z kosmosu, jeżeli dana część w ipart lub sziku kosztuje 100zł to oni doliczają 200zł!!! biorąc pod uwagę że płacą około 60% ceny wychodzi na to że kroją cię na 140zł!! poza tym wyszukują śmieszne usterki kórych nikt nie zgłaszał a które niby usunęli! czyli dowiadujesz się przy odbiorze samochodu że była spalona świeca żarowa, mimo że auto pali na dotyk przy 20C mrozu! i oni ci ją wymienili! koszt swiecy taki że sam kupiłbyś 4 sztuki w tej cenie! i oczywiście doliczą ci za jej wymianę kolejne 100zł !! (prawdopodobnie nic nie wyminili a cała operacja jest tylko na rachunku) więc jeżeli chcesz coś tam naprawić jedziesz tylko ze swoimi częściami!!!!! inaczej skroją cię tak jak w autoryzowanym serisie!!

rozczarowany

Nie polecam.Zostałem rozczarowany.Nie warto.!!!

Daniel

Hahaha nie wiem co wspolnego ma (to co piszesz o ojcu ) z Euro - center Lilianna Kisała. Robie tam przeglady i polecam wszystkim ! Szybko sprawnie i profesjonalnie.

lolek

myślę, że jej ojciec (lilianny kisały) powinien najpier porozliczać się z wierzycielami

Zostaw opinię o Euro-Center Lilianna Kisała - Rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Euro-Center Lilianna Kisała