Opinie o Auto-Klon S.C. Zakład Diagnostyki Pojazdów Samochodowych w Szczecin

Auto-Klon S.C. Zakład Diagnostyki Pojazdów Samochodowych
0 0 5 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 20 dni.

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Auto-Klon S.C. Zakład Diagnostyki Pojazdów Samochodowych?

Witek Nowy wpis

Szkoda, że na forum dla pracowników nikt nie pisze.

NoGood Nowy wpis

Stacja djagnostyczna masakra , amatorszczyzna z partactwem w jednym. Auto było dzień wcześniej w KODO w Dołujach na naprawie przedniego zawieszenia, mimo iż KODO posiada własną stację diagnostyczną postanowiłem zrobić badanie auta gdzie indziej celem sprawdzenia wykonanej usługi i okazało się że w AUTO KLON pan pseudo diagnosta stwierdził że całe zawieszenie jest do naprawy i zaoferował usługę u nich w warsztacie, tego samego dnia auto przeszło przegląd bez zastrzeżeń w Technikum samochodowym kilkaset metrów dalej!!! NIE POLECAM I OSTRZEGAM PRZED TYMI BANDYTAMI a w szczególności przed starszym panem diagnostą który nie ma pojęcia o niczym. MASAKRA

marian Nowy wpis
@NoGood

Byłem na przegladzie na stacji Auto Klonu duza fachowosc diagnosty.Nie przechodzi zadna lipa,Wszystko sprawdzone i potwierdzone przez autoryzowany serwis,byłem zweryfikowac w ASO

TakNie

Osoby poszukujące pracy chcą wiedzieć jak wygląda rekrutacja w Auto-Klon S.C. Zakład Diagnostyki Pojazdów Samochodowych. Wypowiedz się na naszym forum.

Ranking
  1. olx.pl 3 303 344
  2. pracuj.pl 2 979 558
  3. GoWork.pl 2 702 543
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius

Zostaw opinię o Auto-Klon S.C. Zakład Diagnostyki Pojazdów Samochodowych - Szczecin

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie