Auto-Klon S.C. Zakład Diagnostyki Pojazdów Samochodowych

Szczecin

Opinie o Auto-Klon S.C. Zakład Diagnostyki Pojazdów Samochodowych

NoGood

Stacja djagnostyczna masakra , amatorszczyzna z partactwem w jednym. Auto było dzień wcześniej w KODO w Dołujach na naprawie przedniego zawieszenia, mimo iż KODO posiada własną stację diagnostyczną postanowiłem zrobić badanie auta gdzie indziej celem sprawdzenia wykonanej usługi i okazało się że w AUTO KLON pan pseudo diagnosta stwierdził że całe zawieszenie jest do naprawy i zaoferował usługę u nich w warsztacie, tego samego dnia auto przeszło przegląd bez zastrzeżeń w Technikum samochodowym kilkaset metrów dalej!!! NIE POLECAM I OSTRZEGAM PRZED TYMI BANDYTAMI a w szczególności przed starszym panem diagnostą który nie ma pojęcia o niczym. MASAKRA

Osoby poszukujące pracy chcą wiedzieć jak wygląda rekrutacja w Auto-Klon S.C. Zakład Diagnostyki Pojazdów Samochodowych. Wypowiedz się na naszym forum.

Zostaw opinię o Auto-Klon S.C. Zakład Diagnostyki Pojazdów Samochodowych - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Auto-Klon S.C. Zakład Diagnostyki Pojazdów Samochodowych