M&W Danelczyk S.J.

Świdnik

Opinie o M&W Danelczyk S.J.

masakra

Z czyms takim sie jeszcze w zyciu nie spotkałem. wyzywanie pracowników i mieszanie z błotem jest na porzadku dziennym. Odradzam!!! Omijajcie szerokim łukiem..... [usunięte przez moderatora] pracy to mało powiedziane.

odp. do mka chyba masz rację odnośnie tej firmy

mka

wolne żarty - praca dla M&W Danelczyk to jak obóz pracy, "zakład pracy chronionej", warto tam pracować chyba tylko po to aby na własne oczy zobaczyć jak nie powinna być zarządzana firma w XXI. Jak pokazuje rzeczywistość panowie [usunięte przez moderatora]. mają już "z górki" - czekamy informacji kiedy VW go zamknie.

Zostaw opinię o M&W Danelczyk S.J. - Świdnik

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie M&W Danelczyk S.J.