Da-Ko Kozubal Sp. z o.o.

Gorzów wielkopolski

Opinie o Da-Ko Kozubal Sp. z o.o.

Jak wygląda praca w Da-Ko Kozubal Sp. z o.o.? Wiesz coś nowego na jej temat? Podziel się z nami komentarzem i pomóż naleźć użytkownikom pracę marzeń!

Magda
@admin 25.10.2015 05:29

Uwaga! Mobbing w firmie, jeden z pracowników w wyniku mobbingu przeszedł ciężkie załamanie nerwowe i jest na rencie, bierność właściciela firmy, który o wszystkim wiedział, nakłanianie przez właściciela do donosicielstwa, knucie przeciwko innym to chleb powszedni właściciela firmy, naciąganie klientów i oszustwa są na porządku dziennym.

Zostaw opinię o Da-Ko Kozubal Sp. z o.o. - Gorzów wielkopolski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Da-Ko Kozubal Sp. z o.o.