Da-Ko Kozubal Sp. z o.o.

Gorzów wielkopolski

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

Opinie o Da-Ko Kozubal Sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Da-Ko Kozubal Sp. z o.o.

admin

Jak wygląda praca w Da-Ko Kozubal Sp. z o.o.? Wiesz coś nowego na jej temat? Podziel się z nami komentarzem i pomóż naleźć użytkownikom pracę marzeń!

Magda
@admin 25.10.2015 05:29
Jak wygląda praca w Da-Ko Kozubal Sp. z o.o.? Wiesz coś nowego na jej temat? Podziel się z nami komentarzem i pomóż naleźć użyt...

Uwaga! Mobbing w firmie, jeden z pracowników w wyniku mobbingu przeszedł ciężkie załamanie nerwowe i jest na rencie, bierność właściciela firmy, który o wszystkim wiedział, nakłanianie przez właściciela do donosicielstwa, knucie przeciwko innym to chleb powszedni właściciela firmy, naciąganie klientów i oszustwa są na porządku dziennym.

Zostaw opinię o Da-Ko Kozubal Sp. z o.o. - Gorzów wielkopolski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Da-Ko Kozubal Sp. z o.o.