Autowest Sp.j. Jan Borowski Jerzy Paszkiewicz

Opinie o Autowest Sp.j. Jan Borowski Jerzy Paszkiewicz

Tom

Tomasz - 2011-02-21 09:58:51 Nie zgadzam się . W serwisie coraz głosniej o kradzieży samochodów po serwisie, zreszta przewija sie to na innym forum. Co do Pana [usunięte przez moderatora] przy okazji serwisów za kazdym razem słyszałem jak WYDZIERAŁ się na swoich pracowników którzy najpierw sprzedali mi samochód a teraz go serwisują. Stąd tez zmeniłem serwis szczególnie ze względu na "znikające samochody". Pozdrawiam Tomasz P. Niestety z ta kradzieżą potwierdzam. 3 tygodnie temu odebrałem od nich auto, a dzisiaj rano już go nie mam :(. Ja już z ich usług nie skorzystam.

Tomasz

Nie zgadzam się . W serwisie coraz głosniej o kradzieży samochodów po serwisie, zreszta przewija sie to na innym forum. Co do Pana [usunięte przez moderatora]przy okazji serwisów za kazdym razem słyszałem jak WYDZIERAŁ się na swoich pracowników którzy najpierw sprzedali mi samochód a teraz go serwisują. Stąd tez zmeniłem serwis szczególnie ze względu na "znikające samochody". Pozdrawiam Tomasz P.

Zostaw opinię o Autowest Sp.j. Jan Borowski Jerzy Paszkiewicz - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Autowest Sp.j. Jan Borowski Jerzy Paszkiewicz