Środa wielkopolska

Opinie o Autoservice Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Stacja Kontroli Pojazdów Zbigniew Mądry

Bzdura kompletna, na dłuzsza mete nikt normalny nie wytrzyma w tej firmie, chyba że będzie to osoba o stalowych nerwach pozbawiona skrupułów!!! Zarobki równie marne u gospodarza więcej można zarobic. Nietorzy wspolpracownicy sa w porzadku lecz szefostwo poza najstarszym nic nie robia sobie z ludzi.

Zostaw opinię o Autoservice Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Stacja Kontroli Pojazdów Zbigniew Mądry - Środa wielkopolska

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Autoservice Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Stacja Kontroli Pojazdów Zbigniew Mądry