Auto-Postek Autoryzowany Dealer Citroën

Elbląg

Opinie o Auto-Postek Autoryzowany Dealer Citroën

joe

@MIRKA, tej firmy chyba już nie ma jakoś od miesiąca, może również z powodów o których piszesz

MIRKA

PRZESTRZEGAM PRZED KUPNEM AUTA UZYWANEGO Z GWARANCJA W TEJ FIRMIE-GWARANCJA TO FIKCJA!!!!!!!OPIS AUTA BEZWYPADKOWY W ROZUMIENIU TEJ FIRMY TO BEZ ZDERZENIA Z POCIAGIEM!!!!MICHALEK W GDANSKU TO KRETACZ I OSZUST NA CALEJ LINI!!!!KOMPLETNA IGNORANCJA DLA LUDZI!!!!PRZED KUPNEM OBIECYWANIE ZLOTYCH GOR PO KUPNIE GWARANCJA JEST NA WSZYSTKO OPRUCZ SAMOCHODU!!!!PRACOWNICY BEZ PENSJI PROSZA LUDZI ZEBY SZEFA LAC!!!!

grzegorz.cz

dla mnie sa OK, nikt nie mogl sobie poradzic z usterka mojej xsary II, ASO w Gdansku sobie poradzilo- wkoncu moge sie cieszyc jada

vw

Jedna wielka tandeta(usunięte przez administratora) TANDETA nie serwis

gandi
@vw 25.04.2014, 07:48
Jedna wielka tandeta(usunięte przez administratora) TANDETA nie serwis

polecam omijać tą firmę z daleka w szczególności salon skody banda baranów i oszustów siedzi tam jeden wylizany przez krowę pan sprzedawczyk Radosław.W niezły kłamca ludzie plichta na dzień dobry robi lepszą ofertę i na samochód nie trzeba czekać dwa miesiące jak przyjedzie do nich na plac

szmaciarz, który nasłal PIP

cię koleś [usunięte przez moderatora]30% załogi stałej , reszta rotacja. syf.

Zostaw opinię o Auto-Postek Autoryzowany Dealer Citroën - Elbląg

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Auto-Postek Autoryzowany Dealer Citroën