Auto Club sp. z o.o. Autoryzowany Dealer Mitsubishi oraz Suzuki

Szczecin

Opinie o Auto Club sp. z o.o. Autoryzowany Dealer Mitsubishi oraz Suzuki

AniMruMru

Nie polecam ze wzgledu na zarobki,kadre zarzadzajaca - osoby na stolkach dyrektorskich nawet nie przeczytaly podstaw o zarzadzaniu zasobami ludzlimi. Specjalizuja sie w demotywowaniu i okradaniu pracownikow. Brak szkolen. Ciagle obietnice bez pokrycia. Brak mozliwosci rozwoju.

V64Lu4

Oj,oj w tym roku firma Mitsubishi ma najwieksza liczbe uszkodzen aut nowych u nas w CAT!W statystykach wychadza tragicznie, jak pokazujemy te dane innym producentom to az nie moga uwiezyc ale w koncu to marka ktora w tym roku straci najwiecej klientow.

kATA

Witam pracowałam tam i nie polecam pracy z względu na Pana Dyrektora Piotra Smurawskiego

Smród

Potwierdzam i nie polecam pracy w Grupie bemo motors. (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Auto Club sp. z o.o. Autoryzowany Dealer Mitsubishi oraz Suzuki - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Auto Club sp. z o.o. Autoryzowany Dealer Mitsubishi oraz Suzuki