Auto Holowanie Pomoc Drogowa 24 h Karwicki Michał

Opinie o Auto Holowanie Pomoc Drogowa 24 h Karwicki Michał

Kasia

Pan, bardzo mi pomógł! Polecam

Zaskoczony

Koleś naprawdę pomocny! Stanął mi samochód na drodze, facet zaproponował abyśmy najpierw spróbowali go zreanimować a jeżeli się nie da to holowanie - to się nazywa prawdziwa POMOC DROGOWA! Ps. udało mu się go naprawić!

123milek

Firma godna polecenia. Korzystam z niej już kilka lat i naprawdę jestem zadowolony. Właściciel zawsze chce się dogadać.

153wrrr

Nie zgadzam się, Karwicki zna się na robocie! Ceny mocno konkurencyjne. POLECAM

polak

Witam. Spotkałem sie z ta firmą i od razu rzuciła mi sie w oczy brak kompetencji z strony tej firmy, jak wyżej wspomniane wygórowane ceny chociaż kursy niedaleko a czekać tyle na usługe to można jajo znieść.

rrrr12

wyrażam sie negatywnie do usług tego pana że jest bardzo drogi i mimo wygórowanej ceny jest niesłowny. Spekulant.

Zostaw opinię o Auto Holowanie Pomoc Drogowa 24 h Karwicki Michał - Góra kalwaria

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Auto Holowanie Pomoc Drogowa 24 h Karwicki Michał