Knedler Sp.j. Autoryzowany Dealer Toyota

Elbląg

Knedler Sp.j. Autoryzowany Dealer Toyota

Opinie o Knedler Sp.j. Autoryzowany Dealer Toyota

Czy ktoś z Was mógłby opisać Knedler Sp.j. Autoryzowany Dealer Toyota jako pracodawcę, odnosząc się do własnego doświadczenia?

byly

Atmosfera w pracy - dno totalne. Brak zasad, procedur i zakresu obowiązków. Nie polecam bo zarówno salon jak i pracodawca jest słaby.

Praca bez perspektyw. Nie polecam.

barten
@. 30.05.2014 23:07

o jakim dziale mówisz?

Zostaw opinię o Knedler Sp.j. Autoryzowany Dealer Toyota - Elbląg

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Knedler Sp.j. Autoryzowany Dealer Toyota