Amicar Autoryzowany Dealer Fiata

Wrocław

Opinie o Amicar Autoryzowany Dealer Fiata

Badtek

Spółka rzeczywiście padła, nie mogło być inaczej jeżeli była zarządzana przez ściborski. Widocznie działalność konsula pochłania go w zupełności.

Damian

Chyba właśnie padła - ostatnio tam byłem i nie ma z kim gadać.

DW XXX YZ

kupił ich Ściborski, hohsztapler z PCZ SA, za pieniądze wyłudzone z NFZ. Przez swoich słupów ( bezwolni nieudacznicy z zarządu ). Firma ostatecznie padnie w ciągu roku a nowy właściciel zgarnie kasę za niszczenie konkurencji

wrc

połączyli się z firmą pcz - można sprawdzić opinie

Damian

Kiedyś tam pracowałem i było nawet OK. Szefostwo nastawione pozytywnie do pracowników i dobra atmosfera. Ale wszystko się popsuło w 2012, zmienili się właściciele i dzięki "skutecznemu" zarządzaniu i "nowatorskiej" polityce kadrowej firma chyli się ku upadkowi.

killer
@Damian 19.04.2014 23:31

adf, uni-truck i jata ze świdnicy na spółkę pozamiatali amicara, ot co, a do tego fatalne zarządzanie w samym amicarze i po temacie na dzisiaj, nikt tej firmy nie traktuje poważnie jako dealera Fiata we Wrocławiu

@killer 14.05.2014 22:43

Sami się pozamiatali bez pomocy z zewnątrz. A od dzisiaj już nie jest dealerem Fiata i bliżej im do warsztatu(usunięte przez administratora) jak do profesjonalnego serwisu.

Zostaw opinię o Amicar Autoryzowany Dealer Fiata - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Amicar Autoryzowany Dealer Fiata