Autoryzowany Dealer Seat Suzuki Car Javi S.A.

Swarzędz

Opinie o Autoryzowany Dealer Seat Suzuki Car Javi S.A.

kleszczów

Moja rada dla kupujących nowe autka, śmiało targujcie się o upust 40%. Jak by co to że wszystko wiecie o nas wszystko, że te auta u nas chłopaki lakierują. pozdrawiam asia

Nick*

czy ktoś mi potwierdzi informację, że 'kierownik' serwisu pracuje za 1800 złociszy na rękę?? czyżby ostatni kwik zarzynanej świni? :>

KPINA

ta firma to istna kpina!! same nieudaczniki tam siedzą .. mam nadzieję że tam nie pracujesz...zarobki? hihi.. kieszonkowe, lub zaliczka.. tak bym to nazwał!!

Zostaw opinię o Autoryzowany Dealer Seat Suzuki Car Javi S.A. - Swarzędz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Autoryzowany Dealer Seat Suzuki Car Javi S.A.