Planiplastic Ireneusz Moćko

Lublin

Opinie o Planiplastic Ireneusz Moćko

Misiek

Słabo. Syf, kiła i mogiła. Straszny bałagn, ciągła wojna o pieniądze. W takich warunkach nie będzie dobrych wyrobów. Nie polecam!

alek

druciarstwo do kwadratu. Nie znają się kompletnie na montażu LPG. Zerwali mi wtyczke od wtryskiwacza benzyny, przyjezdzam po odbior auta a samochod szarpie niemiłosiernie na benzynie i ta damulka mi mówi że ona nie ma pojęcia co to, że auto stare pewnie itp. Że absolutnie nie ich wina. No i płacić im bo gaz przecież założyli. Auto schrzanione, zupełnie inaczej sie zachowuje niż przed wstawieniem, czuję się oszukany, okradziony. Nie chcę ich widzieć na oczy. Przepraszam - niestety jeszcze ich ujrzę - w sądzie.

janusz

Schrzanili co tylko dalo sie schrzanic. Niech zajmæ się tym lepieniem łódek choć i tutaj bałbym się że zatonie. Własciciel niesamowity cwaniak a jego kochanica jeszcze bardziej, damulka nic powiedziec nie mozna. Bardzo zle relacje na linii szef - pracownik, widac na odleglosc, nie dziwi taka rotacja wsrod pracownikow. Podsumowujac baarrrdzo odradzam ta pseudo firme. Nie polecam

alan
@janusz 22.01.2016 23:48

wydaje mi sie ze powyzsze opinie sa niewiarygodnie glownie dlatego ze juz od kilku lat w tej firmie pracuje tylko wlasciciel i nie zatrudnia pracownikow

Zostaw opinię o Planiplastic Ireneusz Moćko - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Planiplastic Ireneusz Moćko