Otczyk Sławomir Warsztat Samochodowy

Bytom

Opinie o Otczyk Sławomir Warsztat Samochodowy

Klient

Masz racje strasznie zdziera i wciska używane części. Przegląd gazu u niego to koszt około 130zł, a pojechałem do autoryzowanego to z wymianą filtrów, sprawdzeniem szczelności i podłączeniem pod kompa 80zł. Szkoda mi tylko tych biednych starszych ludzi których naciąga......

ALBEA

UWAGA - ODRADZAM!!!! Montuje używane części i po zgłoszeniu sprawy do rzecznika odpisuje że nie zgłaszałem żadnych uwag.... a samochód był odstawiany 4 razy a po pojechaniu do innego warsztatu nie dojść że usterka została rozpoznana po 2 sekundach to jeszcze się dowiedziałem że listwa wtryskowa była kilka razy regenerowana i nie sprzedawana od około 5 lat 4 różne plomby były na listwie. Omijajcie go !!!!

Czy uważasz że byłeś odpowiednio wynagradzany finansowo w firmie Otczyk Sławomir Warsztat Samochodowy? Skomentuj na naszym forum.

Zostaw opinię o Otczyk Sławomir Warsztat Samochodowy - Bytom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Otczyk Sławomir Warsztat Samochodowy