D.T. gas system Spółka Jawna

Lublin

Opinie o D.T. gas system Spółka Jawna

stegan

jak chcesz sie nauczyć jak asertywnie mówić niechce mi się to możesz startować. kiedyś jak mieli ksy jak lodu było ok tak słyszałem po opiniach byłych pracowników z wyższego szczebla ale poszli w taniośc i badziewie wszystko zaczęło sie sypać i czar prysł. szefostwo czyli Norbert i jego ojciec Tomek to sknerusy i będą sie kłócić o 10zł. A nie wypłacanie pensji przez 2 miesiące też nie jest czymś dziwną rzeczą. Obcinanie kilku stów bez powodu. Praca na 0,5 etatu w papierach za najniższa krajową. Aż dziwne ze tam rok wytrzymałem. Jak jesteś zdesperowany to idź jak znajdziesz normalna prace to docenisz jakim DT GAS jest badziewiem,.

piotrek

siemanko pracuje ktoś może w tej firmie?? jak mozecie to powiedzcie co tam się dzieje ponieważ mam tam jechać na rozmowę kwalifikacyjną wiec chcialł bym sie zorientować jak tam sie pracuje... z góry dzięki pzdr.

ghj

(usunięte przez administratora)bylem na rozmowie o prace i później gadałem z jednym pracownikiem od montażu elektronicznego to powiedział mi żebym nawet nie psuł sobie nerwów i szukał gdzie indziej bo tak jak on to powiedział (usunięte przez administratora)nie z tej ziemi a on pracuj tylko czasowo bo nie możne znaleźć pracy i mówił że jak chce codziennie słuchać gadania i opierdzielania to mogę śmiało podjąć praca.

Zostaw opinię o D.T. gas system Spółka Jawna - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie D.T. gas system Spółka Jawna