Auto-Gaz Mariusz Fabiszak

Grabienice

Opinie o Auto-Gaz Mariusz Fabiszak

Nick

Witam to widze że nie Pan pierwszy padł ofirą tego oszusta mi też jest winien pieniądze ale dużo więcej

Krzysztof

Witam, z Panem (usunięte przez administratora)niestety mam złe doświadczenia. Zlecił mi informatyczne prace w związku z podejrzeniem swojej żony o zdradę i nie wywiązał się finansowo. Przez okres 4 miesięcy zwodził mnie, że już przelał pieniądze, że rozliczy się po przyjeździe, że kupił dom itd. i że wywiąże się ze zobowiązań. Finalnie po 4 miesiącach nie odpowiada na SMSy, nie odbiera telefonu, unika mnie. Oszukał mnie na kwotę 600zł.

mega rozczarowany

Witam, jestem zawiedziony ich fachowością, auto kupiłem od klienta któremu montowali gaz sekwencja(stag200)montowana w kwietniu, instalacja miała rok, po 2 miesiącach wymieniłem listwę gazu bo mi przerywał jak dodawałem gazu przy przełączeniu na gaz, dopiero jak auto było dobrze rozgrzane gaz auto na gazie pracowało prawidłowo, ale co mnie zdziwiło?przy wymianie listy gazu na nową nie był w ogóle podłączony sterownik, kable były obcięte, na szczęście że nie były obcięte do końca i udało się go podłączyć, jeśli uważają się za fachowców to taki błąd jest karygodny, uważajcie i dokładnie sprawdzajcie instalacje które Wam zakładają.

Zostaw opinię o Auto-Gaz Mariusz Fabiszak - Grabienice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Auto-Gaz Mariusz Fabiszak