Giejbo Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe

Goleniów

Opinie o Giejbo Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe

mapr

Jestem tego samego zdania.

GJOB

Nie polecam tej firmy.Niech szefowa nie wystawia sama sobie dobrych opinii. Zakład jest drogi i nie pozwala sobie patrzyć na ręce. Nie posiadają specjalistycznego sprzętu. Zanim się udasz do tego zakładu spytaj ile kosztuje praca którą chcesz u nich wykonać i zadzwoń do innych zakładów czy przypadkiem nie przepłacisz. moja opinia to 0/10 Drogo, nie fachowo a co do wybitnych mechaników to mogą sobie być ale bez sprzętu to i fachowiec d**a.

Yomi

Bardzo rzetelny i staranny warsztat. Wykonują naprawy z dbałością o szczegóły. polecam.

Luiza

Warszta zatrudnia tylko samych wybitnych mechaników. Nie znam sie na naprawach ale coś mi pukało, zawiozłam auto do nich, od razu wykryli usterkę i na wieczór miałam samochód do odbioru. Polecam

Zostaw opinię o Giejbo Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe - Goleniów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Giejbo Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe