PharmaGea Sp. z o.o.

Katowice

Opinie o PharmaGea Sp. z o.o.

REP

Witam, napisze ktoś o pracy w Aboca? Jaka podstawa dla Przedstawiciela Farmaceutycznego, jaka flota (można użytkować prywatnie)? targety są do ogarnięcia, jak z przełożonymi- "normalni"?

Gutek0825

aJarus - 2012-08-22 15:07:29 Pozdrawiam Pana Prezesa i gratuluję sukcesu i Panu również Panie [usunięte przez moderatora]-:)Co wiesz i co sądzisz o pracy w tej firmie jako Przedstawiciel Pozdrawiam

aJarus

Pozdrawiam Pana Prezesa i gratuluję sukcesu i Panu również Panie [usunięte przez moderatora] -:)

Zostaw opinię o PharmaGea Sp. z o.o. - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PharmaGea Sp. z o.o.