Bioavena Sp. z o.o.

Rzeszów

Opinie o Bioavena Sp. z o.o.

bioavena

Firma krzak, bardzo drogie produkty w porównaniu z konkurencją. Opakowania nieładne, produkty czuć farbą drukarską. A te w przeźroczystych opakowaniach sa śmieszne. Troche produktu na dole torebki a 2/3 opakowania to powietrze i naklejka żywcem zdarta z tych zadrukowanych. Jakiś grubiutki, mały pan spaceruje czasem po sklepie i straszy klientów.

bioavena

Po co trzymac kogoś na stanowisku dyrektora kto nic nie robi oprócz kłapania ozorem i opowiadania bajek. Widocznie ktoś to bardzo lubi i nie szkoda mu kasy na trzymanie takiego pasożyta.

klient

Mała, lipna firma o której mało kto słyszał. Lipni zarządzający, fatalne podejście do pracowników, chytrość na każdym kroku,[usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o Bioavena Sp. z o.o. - Rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bioavena Sp. z o.o.