Legnica

Opinie o Euromedic International Polska Sp. z o.o. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Legnickie Centrum Me

20 marca zrobiono mi rezonans magnetyczny płatny 450 zł,wynik z opisem miał być za 5 dni tzn.25.III.Do tej pory go nie wykonano.Codziennie dzwonię albo jestem osobiście.28 obiecano mi(pani rejestratorka zapisała na kratce uwagę, że pilne. 29.III dzwonię i słyszę ,ze będzie opis w środę 2.IV. Więcej nie będę korzystał z ich usług.

Janitka

"umowy śmieciowe" ? Specjalonść!

Zostaw opinię o Euromedic International Polska Sp. z o.o. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Legnickie Centrum Me - Legnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Euromedic International Polska Sp. z o.o. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Legnickie Centrum Me