Cen-Med S.A. Centrum Ratownictwa Górniczego

Bytom

Opinie o Cen-Med S.A. Centrum Ratownictwa Górniczego

Era

Pracuję tam od ponad 8 lat i z ręka na sercu powiem, że nie można nic złego powiedzieć na temat firmy, współpracownicy są w porządku, panuje fajna sympatyczna atmosfera pracy a szefostwo też bardzo przyjemne, bynajmniej ja nigdy nie usłyszałam złego słowa, czuję się szanowana przez Zarząd i staram się tym samym odpłacać. Gorąco polecam!

kmarta

Ośrodek Badań Lekarskich NZOZ Cen - Med Sp. z o.o. a nie S.A. ;) Super kadra - poleca gorąco. Pracowałam tam i gdyby istniała tylko taka możliwość wróciłabym z zamkniętymi oczyma :)

Zostaw opinię o Cen-Med S.A. Centrum Ratownictwa Górniczego - Bytom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cen-Med S.A. Centrum Ratownictwa Górniczego