Opinie o Dolnośląskie Centrum Transplantacji Komórkowych z Krajowym Bankiem Dawców Szpiku w Wrocław

counter
2 15 101 5 1
Katrin

Nie polecam praca za grosze ryzyko zachorowania na koronowirusa bardzo duże. Atmosfera do kitu.

Ja

W DCTK bardzo się zmieniło. W końcu można normalnie pracować :)

Kandydat

Dzień dobry. Zastanawiam się nad aplikowaniem na stanowisko koordynatora ds. technicznych, na które trwa rekrutacja. Chciałbym poznać zdanie pracowników na temat pracy na tym stanowisku. Pojawiły się komentarze o wykorzystywaniu, mob***u, negatywnej atmosferze itd. Jak wygląda sprawa w dziale techniczno-budowlanym?

Pytanie Nowy wpis

Jak się pracuje z ludźmi z Dolnośląskie Centrum Transplantacji Komórkowych z Krajowym Bankiem Dawców Szpiku?

Robert Nowy wpis

Widzę, że chyba nie jesteś zbyt zadowolony z pracy w tym miejscu. Przypuszczam, że miałeś okazję tam pracować, dlatego chcę ustalić, co na temat tego właśnie wiesz. Może na dobry początek napiszesz mi, ile można za pracę tam zarobić?

787/16 xxx
Kandydat

Orientuje się ktoś może jak wygląda praca na stanowiskach administracyjnych/biurowych/umysłowych w DCTK? Jaka Jest atmosfera? Przeczytałam cos o mobbingu ze strony dyrekcji????? Oraz o wymianie kadry na swoich znajomych czy rodzinę.??

Nell Nowy wpis
@787/16 xxx

tak jest bardzo duży (usunięte przez administratora) dyskryminacja..... warunki pracy fatalne. Nepotyzm.

Klaudia

A czy na administracji dostaje się jakiś sprzęt służbowy?

Ada Nowy wpis
@Klaudia

Nie

piotr

oczywiście pieniądze się znajdą dla dyrekcji; ekspresy , porcelana , sztućce, remonty gabinetów -a dla medyków -figa. Niech pracują dalej

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Covid-19

Pracownicy, którzy mieli kontakt z osobami zakażonymi koronawirusem nie są wysyłani na kwarantannę i snują się nadal po szpitalu. Dotyczy to zarówno pielęgniarek mających kontakt z chorymi jak i pracowników z administracji. Dlaczego w tej placówce obowiązują podwójne standardy? Personel nie czuje się bezpiecznie, mamy obawy i siebie i swoich bliskich. Czy szpital nie przetrwa jeśli pani X czy pana Y nie będzie przez tydzień w pracy? Niektórzy mogą pracować zdalnie...

Teraz
@Covid-19

Widocznie teraz bardziej niż dobro pacjenta/pracownika liczy sie utrzymanie na stołkach.....

Wiedząca
@Teraz

Okres inkubacji koronawirusa trwa średnio 5 dni, a może trwać nawet kilkanaście, dlatego pracownicy potencjalnie zakażeni powinni być wysyłani na kwarantannę. Jeśli wynik testu jest negatywny rano, to wieczorem może być już pozytywny i pracownik zaraża ludzi w domu, w sklepie, w drodze do pracy i w pracy cały następny dzień. DCTK jest małym szpitalem i wysłanie na kwarantannę pracowników potencjalnie zakażonych mógłby spowodować konieczność zamknięcia szpitala z powodu braku np. pielęgniarek do pracy, ale pamiętajmy że w Centrum leczą się osoby z tak obniżoną odpornością, że kontakt z COVID-19 oznacza dla nich wyrok śmierci, więc jeśli pracują z nimi pielęgniarki czy lekarze, którzy mieli kontakt z osobą zakażoną, to nie mam pytań. Zresztą podobno w ostatnich dniach wydarzyła się już tragedia. Szpital mógłby być nawet na miesiąc zamknięty, a pacjenci bez problemu przeniesieni chociażby do znajdującego się w tym samym budynku Centrum Chorób Płuc. Czemu się tak nie dzieje? Może dla kierujących ważniejsze jest wykazanie się i pokazanie, że za wszelką cenę nie dopuszczą do wstrzymania pracy szpitala. A może ktoś na wysokim stanowisku, kto kurczowo trzyma się tej pracy, bo już poprzednią stracił z haniebnych powodów, robi wszytko by zachować stołek po połączeniu szpitali? Tego nie wiem, bo już tam na szczęście nie pracuję, ale tak jak przypuszczałam, po zmianie dyrekcji dużo na lepsze się nie zmieniło.

MEDYK
@Covid-19

POMYSŁY DYREKCJI SĄ TAK ŚWIETNE JAK ICH FRYZURY .

Ja

W DCTK bardzo się zmieniło. W końcu można normalnie pracować :)

@Ja

Owszem bardzo się zmieniło. Lecz czy można normalnie pracować? Nie wydaje mi się, ale wszystko zależy od punktu widzenia lub siedzenia. Wyższe stołki mogą może i normalnie pracować bo zrzucają pracę na podwładnych. Lecz pytanie czy podwładni mają takie samo zdanie?! Wydaje mi się że raczej ich zdanie będzie odmienne.

Zmiany
 Problem
@Ja

Zmiany dopiero będą .......

Opinia

Pewnien Pan dał sobie wejść na głowę pewnej Pani, która teraz z niego się śmieje. I z ambitnych planów uzdrowienia szpitala wychodzi jak na razie parodia. A gumowe ucho szofera krąży i uprzejmie donosi.

Pracownicy
@Pytania

Czy warto aplikować? Odsyłamy m.in. do pkt. 5 w komentarzu poniżej.

@Pracownicy

Mógłbym prosić o szerszą wypowiedź? Sam wyraz nic mi nie mówi. W czym przejawiają się podawane przez Państwa negatywy. Proszę też o obiektywizm. Chciałbym się dowiedzieć czy jako nowy pracownik mógłbym liczyć na uczciwe zarobki, dobre traktowanie i przyjazną atmosferę.

@Pytania

Witam, stanowisko koordynatora ds. technicznych zostało dopiero utworzone, więc ciężko wypowiedzieć się na temat tego stanowiska. Jednak, obserwując sytuację jaka dzieje się w placówce będzie to stanowisko z połączenia aktualnego specjalisty ds. technicznego, który wybiera się na emeryturę oraz ze stanowiska specjalisty ds. sprzętu medycznego, który jest na wypowiedzeniu. Atmosfera jest dość mocno napięta od kilku miesięcy, dużo się dzieję a pracowników zbyt mało. "Góra" narzuca ogrom prac remontowo-budowlanych na dwóch pracowników technicznych, którzy mają pod opieką trzy jednostki rozmieszczone w różnych częściach miasta. A zakres ich prac jest bardzo obszerny, więc na pewno praca koordynatora będzie dużym wyzwaniem, jeśli chce Pan wyprowadzić placówkę na prostą.

@Pytania

Co do zarobków to ciężko powiedzieć czy będą uczciwe, to już chyba trzeba sprawę poruszyć na rozmowie kwalifikacyjnej. Na pewno większość pracowników jest poszkodowana w kwestiach zarobkowych biorąc pod uwagę zakres wykonywanej pracy i narzuconych obowiązków. Atmosfera w dziale technicznym jest na pewno przyjazna i można liczyć na pomoc Panów. Ale co do reszty działów to już kwestia dogadania się i dobrych układów.

Pracownik5

1. bałagan 2. mobb... 3. wykorzystywanie 4. niskie zarobki 5. pro.tek.cja Oby do połączenia.

COVID
Kandydat

Czy w dalszym ciągu są zachorowania wśród pracowników na COVID 19 ? Jak nowy dyrektor? Czy wszyscy pracownicy mają wykonywane cyklicznie testy? Jaka atmosfera pracy? Jakie zarobki na oddziale, oraz rejestracji?

@COVID

Tak, zachorowania dalej są wśród pracowników. Zwłaszcza wśród pielęgniarek, salowych oraz wśród personelu w poradni. Nowy Dyrektor, jeszcze zagubiony, niepewny w swoich decyzjach. Zapowiadało się że Szanowny Pan Dyrektor wyprowadzi jednostkę na dobrą drogę, lecz "słucha poleceń" Pani Dyrektor. Podejmuje absurdalne decyzje wręcz nawet kontrowersyjne. Część tych decyzji skłóca pracowników co doprowadza do napiętej i mało przyjemnej atmosfery, a to ma wpływ na kulejące funkcjonowanie oddziału. Lekarze, pielęgniarki oraz salowe mają testy wykonywane co 3-4 dni. Natomiast reszta personelu raz na tydzień. Atmosfera nerwowa i napięta. Zarobki bardzo niskie, chyba że zatrudniona/y ma znajomości to może liczyć na wyższe zarobki. Reszta personelu niestety ma bardzo niskie zarobki a zakres obowiązków bardzo duży.

zyx
@Szczery

co do wpływu wicedyrektorki na dyrektora to niestety 100% prawda. omotała go sobie od początku wokół palca i to ona tak naprawdę pociąga za sznurki. wystarczy zobaczyć jak wyglądają relacje pozostałych wicedyrektorow z naczelnym. a niby marszałkowo miało mieć na nią baczenie...

Czy w firmie Dolnośląskie Centrum Transplantacji Komórkowych z Krajowym Bankiem Dawców Szpiku są regularne szkolenia pracownicze?

@Pytanie

Zależy o jakie szkolenie jest zapytanie. Wszystkie szkolenia niezbędne do pracy w jednostce są wykonywane, lecz trzeba samemu tego pilnować. Dodatkowe, podnoszące kwalifikacje nie są wykonywane, chyba że z własnej kieszeni.

Katrin

xyz
@Katrin

Ryzyko zachorowania jak w każdym innym szpitalu, dramatyzowanie niepotrzebne ;)

Omega

Czy możecie powiedzieć jakie są zarobki w kadrach, rachunkowości? Jaka atmosfera? Nie wiem, czy w ogóle iść na rozmowę. Proszę o szybką i konkretną odpowiedź.

Ala
@Omega

Nie nie nigdy

Czym Dolnośląskie Centrum Transplantacji Komórkowych z Krajowym Bankiem Dawców Szpiku zachęcają? Jakie mają dodatki?

Ada
@Pytanie

JA NIE POLECAM TAM PRACY. Jest stażowe, kasa na wakacje i święta.

Kadry

Zwolnień dalszy ciąg. Przyjmowani są pracownicy bez umieszczenia ogłoszenia oczywiście po znajomosci za wiele wyższe stawki. Miało być lepiej czy będzie narazie się nie zapowiada. Narazie same absurdalne decyzje...

BYŁY PRACOWNIK
@Kadry

W jakich działach są zwolnienia? Szok.

Twoje sumienie
@BYŁY PRACOWNIK

Zapytaj dyrektora

Nie polecam

Było zle teraz jeszcze gorzej wynagrodzenia dramatycznie niskie a pracy dużo najlepiej pracować jeszcze wieczorami

Drama

Dramat nie praca Pensja głodowa, atmosfera jeszcze gorsza Praca zeby sie zaczepić NIKOMU NIE POLECAM

Adam

Zmiana w dyrekcji zmiana na lepsze nie jest. Zaczęło się czyszczenie i zapewne teraz przyjdą znajomi góry. Jeśli nie masz innej pracy to ryzykuj w innym przypadku szkoda czasu aby na rozmowę iść. A teraz nagle dużo ogłoszeń się pojawia. Naprawdę myślicie, że to przypadek?

Elsa
Użytkownicy czekają na odpowiedź 372 dni.

Cześć, Orientuje się ktoś może jak wygląda praca na stanowiskach administracyjnych/biurowych/umysłowych w DCTK?

Pacjent

Witam! Nie wiem czyja to zasługa ale Panie w rejestracji to wysoki poziom kultury, uprzejmości grzeczności chce się żyć!

Zostaw merytoryczną opinię o Dolnośląskie Centrum Transplantacji Komórkowych z Krajowym Bankiem Dawców Szpiku - Wrocław

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

2/5 Na podstawie 15 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Grabiszyńska 105