Jalles

Opinie o Jalles

stasio676

znam firmę jak ktoś pracuje jak trzeba to jest ok a przynajmniej na czas wypłacają kase

jalles

odnosząc się do opinii draga który przebumelował u nas 3 miesiące na koniec okradając firmę ujmę to tak ,przyszedł człowiek który zachwalał że jest skutecznym handlowcem po miesiącu jego pracy wyniki okazały się zerowe ,więc został przeniesiony do pracy fizycznej żeby go nie zwalniać ,tam też okazał się bumelantem i leniem (opinie innych pracowników)więc napiszę tak( usunięte przez administratora )

drag

Firma jalles to jeden wielki chlam, zatrudniaja cie i wykorzystuja jak tylko mogą, jesteś \"handlowcem\" a tak na prawde musisz robic wszystko, od przeprowadzek po sprzatanie mycie okien itd. Najgorszy jest ten cały [usunięte przez moderatora], mysli ze jest kozak. odradzam

Zostaw opinię o Jalles - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jalles