Micro Sun Solaria Nowe i Używane

Oborniki

Opinie o Micro Sun Solaria Nowe i Używane

kasia

Dobra współpraca. Moje solarium jest wyposażone w ich lampy. Mają korzystne ceny i bardzo dobrą jakość. Lampy dają ładną opaleniznę. Polecam

Daria

Wspaniała firma, oferują najlepszej jakości kosmetyki do opalania, zauopatruję się wyłaćznie u nich w kosmetyki, mają atrakcyjną cenę i dodatkowo oprócz efektu utrwalenia opalenizny fajnie nawilżają skórę

Asia

Polecam korzystanie z usług tej firmy, fachowa obsługa, mają w swojej ofercie wysokiej jakości lampy solarne i kosmetyki do opalamnia. Gorąco polecam.

Sandra

Solaria bardzo wysokiej klasy. Wytrzymałe i wygodne. Polecam.

Jagoda

Świetna współpraca z firmą. pracownicy są bardzo dobrze przygotowani i świetnie potrafią doradzić co do mojego solarium byłoby najlepsze

Patrycja

ja jestem zadowolona z urządzeń i kosmetyków oferowanych przez Micro Sun a moje klientki są zadowolone z opalenizny. Firma oferuje mi wszystko czego potrzebuję

Zostaw opinię o Micro Sun Solaria Nowe i Używane - Oborniki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Micro Sun Solaria Nowe i Używane