Róża Sanatorium Uzdrowiskowe

Ustroń

Opinie o Róża Sanatorium Uzdrowiskowe

Anonim.Fizjoterapeuta.

Miejsce, w którym pomaga się ludziom, starasz się o prace, przyjmują, obiecują góry i piękne zarobki, do czasu aż się dowiedzą, że chorujesz na epilepsje, odchodzisz z kwitkiem i tekstem, że potrzebują stabilnych pracowników. W dwóch słowach: DYSKRYMINACJA I ZACOFANIE !!!

Nick

Tak jak poprzednik zgadzam się. Szkoda zachodu i czasu ja żałuję że tam moja noga postaneła. Teraz pracuję w lepszym miejscu za godne pieniądze bez naciągania . Wybijcie sobie z głowy elastyczny grafik, to nic innego jak światek, piątek, a nawet dzień po dniu bez ustawowego czasu na odpoczynek. Tak samo z rozliczaniem czasu pracy ''podwójny grafik'' zmieniający się z dnia na dzień.

Zdzich

Nie polecam podejmowania pracy w tym miejscu. Nawet osobom w desperacji finansowej stanowczo odradzam.

Znasz firmę Róża Sanatorium Uzdrowiskowe i wiesz czy pracodawca ceni sobie młody zespół czy raczej doświadczonych pracowników? Czekamy na Twoją opinię!

Zostaw opinię o Róża Sanatorium Uzdrowiskowe - Ustroń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Róża Sanatorium Uzdrowiskowe