Ład-Med Sp. z o.o. Pensjonat Łady

Łady

Opinie o Ład-Med Sp. z o.o. Pensjonat Łady

ania

Bardzo dobre miejsce dla osób starszych, świetna opieka, pensjonariusze sa traktowani jak ludzie, a nie jak przedmioty. Mój ojciec jest zadowolony z pobytu tam, bardzo sobie chwali opiekę i wygody.

Anna

Jestem bardzo zadowolona z opieki, jaką zapewniaja mojemu ojcu. to bardzo dobrzy fachowcy, pełni współczucia i chęci niesienia pomocy bliźnim.

Anna

Ośrodek bardzo dobry. Opieka zapewniona. Dbają o kuracjuszy, wykazują zainteresowania i zaangażownie. Miła okolica. Polecam

Maria

Byłam tu z moim niepełnosprawnym synem. Dzięki odpowiedniej opiece, odzyskał on radość z życia. Polecam

Zostaw opinię o Ład-Med Sp. z o.o. Pensjonat Łady - Łady

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ład-Med Sp. z o.o. Pensjonat Łady