Prolo-Med Sp. z o.o. Przychodnia

Kraków

Opinie o Prolo-Med Sp. z o.o. Przychodnia

Paula G.

Przez wiele lat chodziłam tam na praktyki a potem współpracowałam z tą firmą w oparciu o umowę. Nigdy nie zdążyło mini że ktoś zaproponował ki tam pracę na warunkach niezgodnych z prawem. Oceniam tę firmę jako uczciwą i godną polecenia i zaufania. A tej osobie co rozsiewa negatywne opinie życzę sukcesu w znalezieniu pracy zawodowej bo podejrzewam ze manager Prolo-Med nie był zainteresowany jego kandydatura i teraz owy jegomość się mści w najbardziej dziecinny z możliwych sposób.

heyho

Pracodawca zaproponował mi podczas rozmowy nielegalne zatrudnienie "na czarno", bez ubezpieczenia - informując mnie, że mam to załatwić w swoim zakresie i ewentualne ubezpieczenie to moja sprawa.

abc
@heyho 10.08.2015 16:20

to bardzo ciekawe, bo dzwoniłam tam, i okazało się że nie prowadzą od dłuższego czasu żadnego procesu rekrutacyjnego na żadne ze stanowisk.

Łukasz
@heyho 10.08.2015 16:20

Co za bzdety. Firma bardzo spoko.

Zostaw opinię o Prolo-Med Sp. z o.o. Przychodnia - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Prolo-Med Sp. z o.o. Przychodnia