Opinie o Salus S.C. Ewa Dąbrowska Zbigniew Podfigurny w Gryfino

Salus S.C. Ewa Dąbrowska Zbigniew Podfigurny
counter
Ania Nowy wpis

Jestem przeszczęśliwa, że trafiłam do Pana Zbyszka. Od 3 miesięcy nasilał się ból w mojej lewej nodze. W końcu był tak potężny, że nie wystarczały tabletki przeciwbólowe. Ortopeda zdiagnozował dyskopatię odcinka lędźwiowego kręgosłupa i zalecił fizjoterapię manualną. Tak - dzięki Bogu - trafiłam do Pana Zbyszka Podfigurnego. Już po pierwszej wizycie wyszłam z gabinetu jak nowonarodzona. Jestem pewna, że ten MISTRZ otrzymał swój dar od samego Pana Boga. Kompetencja! Zaangażowanie! Indywidualne podejście do każdego pacjenta! Wrażliwość! Ręce, które czynią cuda! O takim fachowcu w swojej profesji powinno być głośno na świecie. Dziękuję.

Miałeś do czynienia z pracą w Salus S.C. Ewa Dąbrowska Zbigniew Podfigurny? Wiesz jakie są warunki pracy i czy wynagrodzenie jest adekwatne do obowiązków? Podziel się swoją opinią!

Zostaw merytoryczną opinię o Salus S.C. Ewa Dąbrowska Zbigniew Podfigurny - Gryfino

Salus S.C. Ewa Dąbrowska Zbigniew Podfigurny