Masaże Jan Antoni Brechun

Jantar

Opinie o Masaże Jan Antoni Brechun

Dorota

Po jednej wizycie u tego pana zerwane zaczepy mięśni. Człowiek nie ma zielonego pojęcia co robi , i zamiast pomóc przysporzył mi wiele bólu , cierpienia i kosztów wielomiesięcznej rehabilitacji. OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM !!!!!!!

Hanna

Pan Janek to bardzo sympatyczny i ciepły człowiek. Świetny i skuteczny terapeuta manualny, oceniam bardzo wysoko umiejętności,szeroką wiedzę i pasję niesienia pomocy drugiemu człowiekowi. Szczerze polecam wizytę wszystkim cierpiącym. Bardzo dziękuję za troskliwą, fachową opiekę nade mną i nad moją rodziną.

robert

Super czlowiek - super ekspert. Byłem bliski zapalenia płuc i wyprowadził mnie z tego, stawia bardzo celne diagnozy. BARDZO POLECAM

ja

wspaniały masażysta, postawił na nogi całą moją rodzinę. Polecam w 100u %

Zostaw opinię o Masaże Jan Antoni Brechun - Jantar

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Masaże Jan Antoni Brechun